Троянди

 

 

Фламентанц

Фламентанц

Фламентанц- Плетис0та. Квітки темно-червоні, яскраві, стійкі, великі (8 см), махрові (25-40 пелюсток), слабо запашні, в суцвіттях по 3-16. Листя темно-зелені, дуже великі, шкірясті. Кущі сильнорослі, до З  м заввишки. Цвітіння рясне протягом 30-35 днів. Зимостійкий. Стійка до грибних хвороб. Для груп, вертикального озеленення, одиночних посадок.

контейнер 2,0л. ціна 50грн.

post_line

 

Аваланш

Роза_Аваланж

Білі, середньо-махрові (17-25 пелюсток) квітки, в напіврозпуску — класичної форми чайно-гібридної троянди з високим центром, в повному розпуск — вільної, відкритої чашовидної форми, можуть показувати серединку, на пагонах — поодинокі. Кущ вертикальний, з середньо-зеленої, матовою листям.

контейнер 2,0л. ціна 50 грн.

 

post_line

Версілія

Версілія

Бутони великі, гострі, келихоподібних, виділяються привабливою формою на міцному квітконосі. Квітки насичено-кремові, махрові, діаметр в розпуск 12 см., Ароматні. Листя темно-зелені, блискучі. Кущі прямо стоячі, середньо рослі до 120 см. Цвіте рясно, до морозів. Сорт зимостійкий.

контейнер 2,0л. ціна 50грн.

post_line

Абра Кадабра

Абра кадабра

Незвичайне забарвлення вражає всіх. Дуже схожий на сорт Hocus Pocus, але більш смугастий. Квітки невеликі, червоні з жовтими смугами. Висота 50-60 см. Зрізочний сорт, але може рости у відкритому грунті.

контейнер 2,0л. ціна 50 грн.

post_line

 

Голубй Ніл

goluboj-nil

Великі густомахрові квітки Nil Bleu мають чудовий аромат і зберігають бузкове забарвлення протягом усього цвітіння. Вони елегантної форми, з’являються по одному або 2-3 шт. Кущ жорсткий, прямостоячий, колючий, з дуже великим темним листям. У холодному кліматі зазвичай його обрізають до 75 см, але в жаркому кліматі краще цвіте якщо підтримувати висоту куща близько 150 см.

контейнер 2,0л. ціна 50 грн.

post_line

Мілва

Milva_catalog_-_Copy

Яскраві оранжево-червоні з бронзовим відливом квітки, пелюстки (близько 50 штук) утворюють щільний бутон з високим центром, який обрамлений злегка вигнутими назовні пелюстками трикутної форми. Шипів дуже мало. Листя велик, глянцеве.

контейнер 2,0л. ціна 50грн.

post_line

Верано

verano5-600x450

Дуже яскрава чайногібрідная троянда. Кущ прямостоячий, висотою 100-120см. Квітка діаметром 10-12 см, насиченого оражевого кольору, зворотна сторона пелюсток має матово-білий відтінок. Бутон бокаловидной форми, дуже щільний (має 26-40 пелюсток), при розкритті серединку не показує. Квіти з’являються на кінцях пагонів по одному на протязі всього сезону. Використовується у флористиці.

контейнер 2,0л. ціна 50 грн.

post_line

Гошпел

Гошпел

Пурпурно-червоні квітки, густо-махрові (65-70 пелюсток), довго зберігають форму. Кущ вертикальний з середньо-зеленої, напів-глянсовим листям, багато шипів.

контейнер 2,0л. ціна 50 грн.

post_line

Керіо

Керіо

Роза має слабо виражений аромат, але колір бутона і квітки, що розпустилася повністю це компенсує. Пекучий яскраво-жовтий колір пелюсток, нагадує сонце. Класична форма чайно-гібридної троянди з високим центром, на пагонах в основному одиночні квітки. У розкрився стан краю пелюсток мають тонку помаранчеву смужку. Пелюстки з чітко окресленими краями, щільні. Незвичайно яскравий жовтий колір при інтенсивному сонячному світлі вигорає до лимонного.

контейнер 2,0л. ціна 50 грн.

post_line

Аква

Роза_Аква

Роза Аква виведена в Голландії, належить до чайно-гібридних сортів і відрізняється справжнім разовим кольором, з величезною кількістю всіляких відтінків, від блідого до насиченого рожево-бузкового кольору.Цвіте великими від 8 до 12 см діаметром, на довгих (до 50 см) квітконосах махровими квітками з щільними  пелюстками і яскраво вираженим ароматом. Колір бутона змінюється в залежності від часу цвітіння, а стеблові листя завжди залишаються зеленими. Період цвітіння починається в кінці червня і триває до заморозків.

контейнер 2,0л. ціна 50 грн.

post_line

Екстраваганціяе

Екстраваганція

Квіти брикосові, помірно-махрові (17-25 пелюсток)  з ароматом дикої троянди. У напіврозпуску класичної форми, пізніше — вільної чашоподібної форми. На пагонах головним чином поодинокі. Листя середньо-зелена, матова.

контейнер 2,0л. ціна 50 грн.

post_line

Лео Ферре

Лео Ферре

Квітка рожево-біла, з жовтим центром і червоними краями, махрова, 30-35 пелюсток, діаметр квітки 9-11 см, з високим центром, має легкий аромат. Цвітіння рясне, повторне. Висота рослини 60-100 см, розмір куща 100х60 см, лист великий, темно-зелений, глянцевий. Стійкість до захворювань висока, морозостійкий сорт.

контейнер 2,0л. ціна 50 грн.

post_line

Ельф

Ельф

Ельф- Плетиста. Чудова новинка серед плетистих троянд. Величезні, густомахрові квітки зеленувато-білого кольору. Кущ сильнорослий, прямостоячий, з великою здорової листям. Це сорт особливого стилю. (TAN)
Аромат ніжний, фруктовий. Цвіте все літо. Квітучі пагони досягають 3 м у довжину, проте їх можна направити уздовж опори нижче, і вони звісивши каскадом під вагою квіток. У цієї троянди блискуче темно-зелене листя, сорт стійкий до захворювнь.

відсутні на складі

post_line

Чіп і Дейл

чіп дейл

Сильнорослий шраб з темною блискучим листям. Квітки насичено-оранжеві, дуже запашні, густомахрові в старовинному стилі. Дуже рясне повторне цвітіння. Підходить для посадки в масивах на клумбах на задньому плані. Висота 80-120 см.

контейнер 2,0л. ціна 50 грн.

post_line

Аспірін

Аспірін

Чудова низька троянда(70-80см.), відповідна для будь-якої ситуації — частково флорибунда, частково мініатюрна троянда, частково шраб або грунтопокривна троянда. Ледве розкрившись, особливо в холодну погоду, квітки мають рожевий відтінок в центрі. Пізніше стають чистого білого кольору. Квіти з’являються у величезній кількості в кистях по 2-15 шт, так що весь кущ покритий квітами. Сорт дуже стійкий до захворювань, не рахуючи деякої схильності іржі в зараженої місцевості. Цвіте дуже рясно і практично безперервно до пізньої осені.

відсутні на складі

post_line

Ностальгія

Ностальгія

Яскраве забарвлення, сильний, солодкий аромат. Це чудова чайногібрідная троянда. Квітки великі, чашовидні, із закрученими білими пелюстками в центрі і яскраво-вишнево-червоними по краях. Квітки розкриваються повільно, довго стоять у зрізку, і добре тримають колір. Пелюстки мають злегка хвилястий край, так що квітка зберігає привабливість на всіх стадіях розпуску. Кущ компактний, не надто високий, акуратний, з темною, блискучою, здоровою листям. Добре цвіте повторно, і відмінно підходить для масиву на клумбі.

контейнер 2,0л. ціна 50 грн.

post_line

Супер Ексельса

Супер ексельса

Карл Хетцель вивів Super Excelsa як поліпшену версію популярного зимостійкого старого сорту Excelsa, сорт більш стійкий до захворювань, ніж Excelsa, і цвіте повторно. Цвіте великими кистями густомахрових, яскраво-малинових квіток з білою серединкою. Вони вигоряють до пурпурних, і пелюстки зі зворотного боку стають сріблясто-рожевими. Сорт не такий сильнорослий (150-200 см.) , як Excelsa, і його навряд чи можна назвати клаймбер, але квітки з’являються протягом усього літа після першого, дуже рясного цвітіння. Добре підходить для обелісків і невисоких опор, а також як грунтопокривна троянда, чудовий на високому плакуча штамбі. Сорт зимостійкий.

контейнер 2,0л. ціна 50 грн.

post_line

Глорія

глория дей_
Глоріяд- чайно-гібридна троянда, квіти дуже великі, яскраво-жовті з рожево-червоним краєм, махрові (26-43 пелюстки), чашовидні, 14-15 см в діаметрі ,висота куща до 120 см, ширина до 90 см, цвіте повторно.
Глорія стійка до хвороб троянда, легка у вирощуванні, не боїться дощу, швидко росте. Підходить для посадки, як в одиночних посадках, так і в композиціях з іншими декоративними рослинами.

контейнер 2,0л. ціна 50 грн.

post_line

Піч Аваланж

Пич Аваланж

Світло-абрикосові, середньо-махрові (17-25 пелюсток) квітки класичної форми чайно-гібридної троянди з високим центром, на пагонах — одиночні. Кущ вертикальний висотою 70-80 см. шириною 60 см., з яскраво-зеленим, матовим листям.

контейнер 2,0л. ціна 50 грн.

post_line

 

Ред Парфюм

red_parfum.

Квіти мають від 17 до 25 пелюсток, класичної форми, темно-червоного, бархатистого кольору, рубіновим відтінком, дуже ароматні, як правило, поодинокі, або в невеликих кистях. Сорт є одним з кращих представників плетистих троянд: рясно квітучий, зі здоровим, темно-глянцевим листям. Висота до 300 — 400 см, красиво лягають в арку.
Цвітіння повторне, що посилюється, добре відгукується на підживлення.

контейнер 2,0л. ціна 50 грн.

post_line

Ексцельза

Ексцельза

Дрібні яскраво-малинові квітки з’являються у великих кистях. Листя темно-зелена, матове. Досягає 4,5 м у висоту і 3,5 м в ширину, пагони гнучкі. Підходить для посадки у холодних стін, її можна пустити на дерево. Виносить бідні ґрунти і півтінь.  При вирощуванні на опорі світло-зелені пагони легко досягають 4 м у висоту. З бічних пагонів звисають пишні суцвіття. Роза рясно і довго цвіте махровими яскраво-рожевими неароматним квітками.  Квіти(3-3,5 см), густомахрові (70-90 пелюсток).Цвітіння дуже рясне, протягом 30-35 днів. Зимостійкий.

контейнер 2,0л. ціна 50 грн.

post_line

 

Августа Луіза

Августа Луіза

Augusta-Louise цвіте дуже незвично, квітки величезні, густомахрові, переливається кольором. Колір залежно від погоди має відтінки рожевого вина, шампанського та персика. Добре підходить для зрізання. Розмір квітки 12-15 см., висота куща 70-120см., повторне цвитіння.

відсутні на складі.

post_line

Чорна Магія

Roza_Blek_Medik

Black Magic-популярна садова троянда . Бутони настільки темні, що здаються майже чорними. Навіть коли вони починають розпускатися, квітки чорно-червоні, і тільки самі центральні пелюстки можна назвати червоними або, скоріше, дуже темно-малиновими. Квітки середніх розмірів, з красиво відігнутими вниз пелюстками, з’являються по одному або іноді в кистях до 4 шт. Кущ сильнорослий, витягнутий, прямостоячий, з темно-зеленим листям, стійкої до захворювань, і бронзовим молодим приростом. Квітки стоять у вазі до 14 днів. Розмір квітки 8-9 смю, висота куща 100-150 см., повторне цвитіння.

контейнер 2,0л. ціна 50грн.

post_line

Шогун

Шогун 2

Shogun-нова плетистая троянда. Її махрові, добре оформлені квітки не бояться дощової погоди. Яскрава карміново-червоне забарвлення трохи  незвичне. Сорт швидко зростає, рідко хворіє. Розмір квітки 8-9 см, висота куща 200-300 см. повторне цвитіння.

контейнер 2,0л. ціна 50 грн.

post_line

Максіма

maxima-romantica34

Чайно-гібридна троянда серії «Романтика». Квітки ніжного кремового кольору з рожевою сердцеви ною. Цвітіння повторне, до заморозків. Квітки великі, діаметром 12 см, густомахрові з 70 хвилястих пелюсток. Колір дуже красивий- ніжно-кремовий з рожевою серединкою. Потужний, дуже здоровий сорт, з чудовою опірністю хворобам. Розмір квітки 12 см., висота куща 90-120 см., повторне цвитіння.

контейнер 2,0л. ціна 50 грн.

post_line

Акапела

Акапела

 

Квітки Acapella дуже великі і густомахрові. Квітки густо-рожеві або блідо-малинові, з сріблясто-білою зворотним боком пелюсток, не вигорають. Кущ дуже сильнорослий, з великою листям, прямостоячий, і досить колючий. У жаркому кліматі досягає 2 м. Сила росту, розмір, колір і аромат створюють чарівне поєднання. Розмір квітки 13-14 см., висота куща 120-150 см., повторне цвитіння.

контейнер 2,0л. ціна 50грн.

post_line

Колосаль

Колосаль

Colossal Meidiland. Пагони довжиною до 1,5 м, поникая і взаємно переплітаючись, дадуть несподівано мальовничий і об’ємний ландшафтний сюжет. У цьому сорті вражає енергія росту Ця чудова троянда додасть мальовничість і природність змішаним посадкам з пряморастущих шрабів. Розмір квітки 5-7 см., висота куща 120-150см.   Повторно цвіте.

контейнер 2,0л. ціна 50 грн.

post_line

 

Лагуна

Лагуна

Новий сорт, дуже стійкий до захворювань, з прекрасним ароматом. Квітки яскраво-рожеві, густомахрові, в кистях по 6-8 шт. Листя темно-зелене, густе, блискуче, середніх розмірів. Аромат дуже сильний, фруктовий. Кущ прямостоячий, гіллястий, до 2 м. , розмір квітки 10-11см., повторно цвіте.

контейнер 2,0л. ціна 50 грн

post_line

 

Розаріум

Розаріум

Популярність цього гіллястого клаймбера постійно зростала з того часу, як сорт був представлений в 1977 р Квітки Rosarium Uetersen в той час визнали дуже старомодними, але зараз його якості визнали, і сорт вирощують у всьому світі. Квітки великі. Кисті також великі — рослина в повному кольорі, упускає темно-рожеві хвилясті пелюстки, являє собою чудове видовище. Зворотний бік пелюсток ближче до сріблясто-рожевому, і квітки трохи вигоряють з віком, що підкреслює красу нових квіток і кистей в цілому. Перше цвітіння дуже рясне, потім квіти з’являються з перервами. Вони дуже стійкі до дощів і вітру. Листя рясна, велика, блискуча, здорова. Сорт можна вирощувати як клаймбер, або як шраб. Квітки великі (10-12 см).  Може досягти 3,5 м, але витримує і обрізку до 2 м і менше.

відсутні на складі

post_line

Сіндарела

Cinderella3

Ніжно-рожевого кольору новинка в стилі старовинних троянд. Квітки великі, кулястої форми, в кистях по 4-6 шт, сильно пахне зеленими яблуками. Листя темно-зелена, густа, дуже блетящая. Кущ гіллястий, густий, прямостоячий, до 120 см, можна використовувати як шраб або невисокий клаймбер. Розмір квітки 10-12см., висота куща 100-150см.Повторно цвіте.

відсутні на складі

post_line

 

 Імператриця Фарах

farah

Розкриваються бутони Імператриці Фарах надзвичайно елегантні. Краї пелюсток блідо-малинові, пелюстки закручені в класичний бутон, так що назовні відгинаються тільки пофарбовані кінчики. Спочатку вони виглядають в основному малиновими, але в міру розпускання квітки стають швидше білими. Контраст між білими пелюстками і їх малиновими краями виглядає красиво на всіх стадіях розпуску квітки. Квітки великі, з довгими пелюстками, з’являються зазвичай по одному, зрідка в кистях до 5 шт, на довгих пагонах, чудово підходять для зрізання. Листя велике, блискуче, стійка до чорної плямистості, кущ сильнорослий, прямостоячий. Розмір квітки 12-13 см., висота куща 100-125грн.

 

відсутня на складі

post_line

Жасмін

Жасминия

Квітки бузково-рожеві, чашоподібні, в кистях по 10-15 шт. Кущ гіллястий, добре розгалужений. Листя середніх розмірів, густа, злегка блискуча. Розмір квітки 6-7 см., висота куща 250 см., повторно цвіте.

контейнер 2,0л. ціна 50 грн.

post_line

Ред Едем

Ред Едем

Сильний шраб або невисока плетистая троянда з густомахровими квітками ностальгічною форми. Квітки малинові, в кистях по 3-5 шт. Аромат сильний, фруктовий. Кущ гіллястий, прямостоячий, до 1,5м.Розмір квітки 9-10см., висота куща 120 см.-160 см., повторно цвіте.

контейнер 2,0л. ціна 50 грн.

 

post_line

Барок

Барок

Дивно красива новинка із серії ностальгічних троянд. Густомахрові квітки жовтого кольору, вигорають до вершково-жовтих, ароматні, на довгих стеблах. Листя темно-зелена, блискуча, стійка до захворювань. Квіти стійкі до дощу, рясно цвіте повторно, зимостійкий. Підходить для вирощування в контейнерах. Розмік кавітки 8-12см. Висота куща 150см.

відсутня на складі.

post_line