Магнолія

 Магнолія

IMG_5289IMG_5292IMG_5326

 

Ann

Анн

Магнолія ‘Ann’ — чагарник або невелике дерево з декоративними, великими і привабливими кольорами. Є надзвичайною декорацією в саду. Гілки висять низько над землею, бутони з’являються на кінцях пагонів. Листя одиночні і великі. Квіти чашоподібні, темно-рожевого кольору по краях, яскравіше всередині. Дуже рясно цвіте весною, в кінці квітня і початку травня, до того, як з’являться листя. Після 10 років досягає до близько 3 м висоти. Віддає перевагу сонячним ділянкам, захищені від вітру, зі свіжою, вологою, проникною, родючої, гумусному і злегка кислим грунтом. Сприятливо мульчувати її весь рік. 

відсутні на складі

 

Susan

Зузунна

Магнолія ‘Susan’ — кбутони з’являються на кінцях пагонів. Листя одиночні і великі. Кольори чашоподібні, темно-амарантового кольору по краях, яскравіше всередині. Дуже рясно цвіте весною, в квітні, до того, як з’являться листя — іноді повторне цвітіння в кінці літа. Після 10 років досягає до близько 3 м висоти. Віддає перевагу сонячним ділянкам, захищені від вітру, зі свіжою, вологою, проникною, родючої, гумусному і злегка кислим грунтом. Зимою слід укривати кореневу систему. Сприятливо мульчувати її весь рік.

відсутні на складі

 

Heaven Scent

Хевен

Магнолія х Soulangeana ‘Heaven Scent’ — дерево Intermediate Magnolia ‘Heaven Scent’ з декоративними, великими і привабливими кольорами. Листя темно-зелені, світліше внизу, падаючий на зиму. Цвіте рясно в кінці квітня і початку травня, до листя або одночасно з його появою. Квіти в формі чаші, пурпурно-рожевого, запашні. Через 10 років вона досягає прибл. У висоту 4 м. Він найкраще росте в захищеному від вітру, на сонячному місці. Вона потребує родючий грунт, вологу, багату гумусом злегка кислому. Взимку, ви повинні захистити кореневу систему.

відсутні на складі

Randy

Ранді

Магнолія ‘Randy’ —  бутони з’являються на кінцях пагонів. Листя одиночні і великі. Квіти чашоподібні, рожевого кольору по краях, яскравіше всередині. Дуже рясно цвіте весною, на початку травня, до того, як з’являться листя. Після 10 років досягає до близько 3 м висоти. Віддає перевагу сонячним ділянкам, захищені від вітру, зі свіжою, вологою, проникною, родючої, гумусному і злегка кислим грунтом. Зимою слід укривати кореневу систему. Сприятливо мульчувати її весь рік.

відсутні на складі

 

Pikture

Piktyre

Магнолія Суланжа ‘Picture’ — чагарник або дерево з широкою, закругленою кроною. Листя темно-зелені, яскравіше знизу, губляться на зиму. Рясно цвіте в кінці квітня і початку травня, до того, як з’являється листя. Квіти в формі чашки, пурпурно-рожеві у оцвітини, трошки яскравіше по краях, яскраво-рожеві всередині. Після 10 років досягає близько 5-6 м висоти. Найкращий зростання в місцях захищених від вітру, на сонячних ділянках. Вимагає родючого, вологою, гумусному, злегка кислому грунту. Зимою слід  кореневу систему шляхом приховування. Сприятливо мульчувати її весь рік. Через декоративного значення магнолії рекомендується для парків, садів і домашніх садів.

відсутні на складі

 

Jane

Жан

Магнолія ‘Jane’ —  бутони з’являються на кінцях пагонів. Листя одиночні і великі. Квіти чашоподібні, рожево-фіолетового кольору по краях, яскравіше всередині. Дуже рясно цвіте весною, в кінці квітня і початку травня, до того, як з’являться листя. Після 10 років досягає до близько 3 м висоти. Віддає перевагу сонячним ділянкам, захищені від вітру, зі свіжою, вологою, проникною, родючої, гумусному і злегка кислим грунтом. Зимою слід укривати кореневу систему. Сприятливо мульчувати її весь рік

 

відсутні на складі