Смородина/Порички

Смородина

         Ягоди смородини чорної , червоної і золотистої містять багато вітамінів: А ( каротин) , В1 ( тіамін) , В6 ( фолієва кислота) , С ( аскорбінова кислота) і групу Р- активних речовин. Крім того , вони багаті цукрами , органічними кислотами і мінеральними солями , що містять залізо , кальцій , марганець , фосфор. Ягоди смородини використовують у медицині при лікуванні виразкових захворювань і гіпертонії. Вони відіграють помітну роль у профілактиці інфарктів , оскільки містять багато кумаринів , що знижують згортання крові. У вигляді відварів або сирого джему їх призначають при С- та Р- гіповітамінозах , атеросклерозі , ряді інфекційних і простудних захворювань , напруженої розумової і фізичної роботі , використовують для переробки на варення , желе , соки , сиропи , пастилу , мармелад , джем , в яких зберігаються до 70-80 % вітамінів . Високий вміст пектинів сприяє виведенню з організму солей важких металів.        Смородина — рослина помірного клімату, любить світло і багато вологи. Підливати краще всього дощуванням, але не перестаратися, адже рослина не любить заболочені місця. Викопують посадочні ямки розміром 0,5х 0,5х0,5м. і при посадці заглиблюють саджанці на 10 сантиметрів, при цьому саджати їх варто під кутом. Після посадки пагони укорочують до 2-х, а то й трьох бруньок.

 

 

IMG_4027IMG_4039IMG_4028IMG_4695

 IMG_5323IMG_5324IMG_5322IMG_5320

 Приймаємо замовлення на гуртові поставки саджанців з відкритою кореневою системою на весну 2019р.

Смородиниа від 100 штук, ціна 6,0 грн. (сорти Бен Трон, Гоферт, Орес, Тізел, Рубен, Бен Тіран.)

Поричка від 100 штук, ціна 12,0 грн. (сорти Ровада, Віксне, Роднеус)

Продаємо поричку та смородину на штамбі (ціна 100,0 грн.), висота штамба 90см., сорти: Ебоні, Біг Бен, Джоніфер, Ровада.

Ебоні

ебоні

Сорт раннього терміну дозрівання. Ягода великого розміру, округла, темно чорного кольору, блискуча, з яскраво вираженим ароматом. Смак стиглих ягід дуже солодкий, дегустаційна оцінка — 4,9 балів з 5, шкірка щільна, не розтріскується, з сухим відривом, добре транспортується і здатна довго зберігати товарні якості. Сорт зимостійкий, підходить для вирощування в будь-який грунтовкліматичній

ціна 30,0 грн. контейнер 0,8 л.

post_line

Біг Бен

Біг Бен

Новітній сорт чорної смородини. Смородина Біг Бен виведена в Шотландському сільськогосподарському інституті (SCRI) в 2008 р. Сорту властива висока життєва сила, широка адаптація до різних умови вирощування, добре витримує спеку і засуху, але найбільші врожаї, поряд з величезним розміром ягоди дає при належному догляді (полив, обрізка, підгодівля).  Головними критеріями при створенні сорту Біг Бен були високі смакові якості ягоди які призначені для споживання її у свіжому вигляді.

 ціна 30,0 грн. контейнер 0,8 л. 

post_line

Тезел

Тізел

Сорт польської селекції . Ранній — дозріває на початку липня , посухостійкий і морозостійкий. Грона короткі і середньої довжини , при цьому ягоди великі , ніжно- солодкого смаку , з тонкою шкіркою . Транспортабельність хороша . Сорт абсолютно не вимогливий до грунту — прекрасно росте і плодоносить на різних грунтах. Відрізняється досить хорошою стійкістю до хвороб. Урожайний потенціал цього сорту з віком тільки збільшується.

відкритий корінь, ціна 6 грн. (гурт від 100 штук)

 post_line

Тібен
Tiben

Сорт польської селекції. Кущ середньорослі, добре розростається, під вагою плодів гілки трохи нахиляються. Ягоди чорні, блискучі. Сорт середньопізнього терміну дозрівання (середина липня).  Урожайність висока, стійкий до захворювань.Плоди прекрасно підходять для всіх відів переработки, тому широко використовуються у виробництві соків і концентратів.

 продано

post_line

Орес

ores

Сорт польської селекції. Кущ середньорослий , компактний , у міру зростання пагони злегка відхиляються в сторони. Середнього терміну дозрівання, урожайність висока, ягоди середньої величини. Добре підходить для переробки на соки та концентрати ( високий вміст аскорбінової кислоти і антоціанів ) . Зимостійкість висока .Стійкий до американської борошнистої роси та іржі. Сорт придатний для механізованого збирання врожаю.

відкритий корінь, ціна 6 грн. (гурт від 100 штук)

 

post_line

Бен Конан

Бен Конан

Сорт шотладської селекції. Високоврожайний ранній сорт. Пагони численні, середньої довжини. Ягоди короткі і середньої довжини, солодкі і смачні, густо розташовані на кистях. Плодоносить у першій половині липня. Смородина чутлива до морозу. Невисока сприйнятливість до хвороб.

 відсутня на складі

post_line

Гоферт

Гоферт

Новий сорт чорної смородини польської селекції. дуже ранній. Урожайність висока. Ягода середнього розміру і велика, смачна, використовується для переробки, а також як десертна ягода. Не боїться низьких зимових температур, має високу стійкість до грибкових захворювань. Ягоди придатні для вживання в свіжому вигляді, для заморожування і переробки.

 

відкритий корінь, ціна 6 грн. (гурт від 100 штук)

 

 

 post_line

Бен Хопе

бен хопе

Сорт шотладської селекції. Среднераній (середина липня) , високоврожайний сорт. Ягода велика, , суха на відрив , транспортабельна . Смакові якості добрі , ягода кисло -солодка , середня маса близько 2 — 2,3 м. Сорт смородини Бен Хоуп створювався для промислового вирощування , підходить для комбайнового збирання . Ягода придатна для переробки та для продажу . Сорт посухостійкий , добре росте на будь-яких грунтах. Урожайність висока . Зимостійкість висока . Сорт добре протистоїть хворобам смородини.

 ціна 30,0 грн. контейнер 2,0л. 

post_line

Рубен

Рубен

Високоврожайний сорт середнього терміну дозрівання.  Суцвіття подвійні та поодинокі, середні і довгі. Ягоди середні і великі, прекрасно підходять для переробки (високий вміст сухих речовин, аскорбінової кислоти і антоціанів). Сорт стійкий до американської борошнистої роси та іржі. Зимостійкість висока. Среднеустойчив до антракнозу. Придатний для механізованого збирання врожаю.

 

відкритий корінь, ціна 6 грн. (гурт від 100 штук)

 

 

post_line

Тінес

Tines1

Кущ сильнорослий, пагони підняті, у міру зростання відхиляються. Ягоди середні і великі. Середнього терміну дозрівання, рожайністьвисока. Стійкість до захворювань середня. Зимостійкість висока. Ягоди багаті біологічно активними речовинами. Придатні для різних видів переробки.

ціна 30,0 грн. контейнер 2,0л. 

post_line

Роднеус

Роднеус

Середньопізній сорт. Ягоди округлої форми, насиченого темно-червоного кольору. Урожайність з куща 7-8,2 кг. Плодоносить у липні. Сорт зимостійкий, посухостійкий і високоврожайний.

ціна 35,0 грн. контейнер 2,0л. (дворічні)

 

post_line

Ровада

  Ровада

Новий, середньо-пізній сорт червоної смородини голландської селекції. Даний сорт відрізняється високою силою росту, високою стійкістю до хвороб листя, особливо до мільдью та величезною врожайністю. Завдяки пізньому цвітінню вдається уникнути впливу весняних заморозків. Дуже добре запилюється.Ягода велика, тверда, приємного кисло – солодкого смаку. Добре транспортується на далекі відстані. За своїми характеристиками Ровада набагато перевершує багато сортів червоної смородини і є найбільш затребуваним комерційним сортом смородини в Європі. Та одним з кращих сортів у Світі

ціна 30,0 грн. контейнер 0,8л. (дворічні)

 

відкритий корінь, ціна 15 грн. (гурт від 100 штук)

 

 

 

  post_line

Йонкер ван Тест

 йонкер

Сорт раннього строку достигання, голанської селекції. Кущ сильнорослий, високо- урожайний (10—15 кг), стійкий проти грибних хвороб. Грона довгі, ягоди великі, округлі, темно-червоні, кисло-солодкі.

продано

post_line

Віксне

  _Viksne

Сорт російської селекції. Кущ сильнорослий. Пагони товсті, прямі. Листя великі, темно-зелені. Кисть довга, до 10 см. Урожайність висока, стійкий до грибкових хвороб. Середнього терміну дозрівання. Ягоди великі, 0,7-1 м., темно-вишневі, округлі або округло-грушоподібні. М’якоть кисло-солодка, приємна. Універсального призначення, особливо цінний сорт для переробки.

ціна 30,0 грн. контейнер 0,8л. (дворічні)  

 

відкритий корінь, ціна 15 грн. (гурт від 100 штук)

post_line