Малина

IMG_4025

Приймаємо замовлення на гуртові  поставки на 2019р., ремонтантних сортів малини (полонез, поемат, полка, поляна)  з відкритою кореневою системою, ціна договірна .

Рання роса

Рання роса

иймаємо сорт польської селекції, що виділяється жовто-помаранчевими плодами. Це один з кращих жовтоплідний сортів малини. Проявляє стійкість до грибкових захворювань садових культур.

Сорт пора Роса формує сильнорослі кущі висотою приблизно 1,8 м, з середньою здатністю до паросткоутворенню,  великоплідний сорт, транспортабельні ягоди досягають маси 4 — 8 грамів.

 15,0грн. однорічні саджанці

Еріка

IMG_3938

Ремонтантний сорт малини  італійської селекції. Ягода 7-10 г, світло-червона, смачна, транспортабельна.  Перспективний сорт для промислового обробітку, ягода тверда, легко обривається, можна застосовувати для подвійного вирощування плодів. Вважається кращим сортом на Заході.

 15,0грн. однорічні саджанці

post_line

Джоан Джей

images

Джоан Джей — ремонтантная малина, безшипна, дозріває на початку серпня. Ягода темно-червоного кольору, велика (середня вага близько 6 г), тверда, щільна, транспортабельна. Добре підходить для заморозки. На думку зарубіжних експертів, Джоан Джі один з найсмачніших сортів ремонтантної малини. Сорт відрізняється високою врожайністю (до 20 т з гектара). Один з найбільш популярних в Європі промислових сортів малини.

Восени, після закінчення плодоношення, ми рекомендуємо обрізати всі сорти ремонтантної малини на рівень землі. Це захистить рослини від вимерзання, плюс дає можливість ремонтантної малині дати великий врожай великих ягід восени наступного року!

 15,0грн. однорічні саджанці

post_line

Покуса

images

Ремонтантний сорт. Товарний. Придатний для дворазового збору врожаю. На найсильніших однорічних пагонах — на початку другої половини серпня, пізніше на слабких пагонах і триває до кінця сезону вегетації. Для споживання у свіжому вигляді, заморожування і переробок. Транспортабельність середня. Плоди дуже великі та гарні. Хороший ринковий сорт, завдяки дуже красивим і великим плодам.

 15,0грн. однорічні саджанці
post_line

Полісся

images

Новий ремонтантний сорт малини Польської селекції. Виведений в Інституті садівництва та квітництва в Бжежне (Sadowniczym Zakładzie Doświadczalnym Instytutu Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Brzeżnej) і включений до реєстру в 2006 році. Дозрівання плодів починається з серпня і триває до перших заморозків. Кущі середньо рослі, під значним урожаєм схильні до вилягання. Ягоди великі, округло-конічної форми, від червоного до темно-червоного кольору, дуже смачні і ароматні. Ягоди придатні для заморожування і вживання у свіжому вигляді. За дослідженнями польських вчених, сорт придатний до комбайнового збору і має всі шанси зайняти високі позиції у виробничих господарствах Європи.

відсутній на складі
post_line

Полка

imagesСорт Ремонтантний. Сорт має велике господарське значення. У Польщі основний сорт для промислового вирощування. У багатьох регіонах світу вирощується в закритому грунті, як десертний сорт.

Плодоношення на однорічних пагонах — основне для даного сорту, з кінця липня, а закінчується на початку вересня. Повторне плодоношення — на наступний рік у загальновстановлені терміни. Для вживання у свіжому вигляді, заморожування і переробки. Щорічно набирає велику популярність.

Після розморожування вихід становить 95%. Якість ягід значно краще, ніж у Полані. Кілька років є лідером у постачаннях посадкового матеріалу з Польщі до Великобританії і має шанс знайти в Європі провідне місце в насадженнях для ранньоосіннього збору врожаю. Може стати стандартом для малини в Євросоюзі.

Характеристика плодів: забарвлення — червоні, смак — кисло-солодкий, смачні, вага — від 4 до 8 грам, транспортабельність — хороша.

 15,0грн. однорічні саджанці

post_line

 

 Квеллі

Квеллі

КВЕЛЛІ — нова врожайна малина пізнього строку дозрівання плодоносить в Україні з другої декади серпня, орієнтовно 15 числа. Збір врожаю на розтягнутий, всього лише протягом 10 днів. Вимагають підв’язки на шпалеру. Плоди відмінного товарного вигляду округлої форми, світло-червоні, тверді, транспортабельні і придатні до тривалого зберігання. Після дозрівання тривалий час не обсипаються, після збору не темніють. Великі, середньою масою 5-6 грам, окремі при першому зборі більші, до 6 грам і крупніше.

ціна 25,0грн.однорічні саджанці (контейнер об»єм 1,0 літра).

post_line