Азалія


Азалії воліють відкриті сонячні місця або півтінь. Ділянка повинна бути добре захищена від сильного вітру і протягів. Рослини чудово себе почувають на легких за механічним складом грунтах, багатих мінеральними й органічними речовинами. Не переносять застійних вод.
Посадку проводять ранньою весною, до розпускання листя.
Перед посадкою коріння замочують у воді на 2-5 годин.
На дні посадкової ями (глибиною 50-60 см) створюють дренаж з каменів, стружок і щебеню (товщиною 10-15 см), насипають гіркою поживну торф’яну суміш. Потім поміщають туди кущ, розправляють коріння, засипають грунтом і ущільнюють. Рясно проливають грунт.
Дуже важливо пам’ятати, що заглиблення кореневої шийки азалії не допускається! Рослини можуть зупинитися в рості і навіть загинути!
Висаджені рослини вимагають затінення від яскравого весняного сонця.
Догляд полягає в періодичних поливах (0,5-1,5 відра води 1-2 рази на тиждень), підгодівлі і неглибокому розпушуванні грунту.
Неприпустимо застосування добрив, що містять хлор і вапно.
Важливим заходом по догляду за дорослими рослинами є обламування відцвілим суцвіть, що сприяє розвитку пагонів і суцвіть на наступний рік. Обрізка азалій не обов’язкова.

IMG_5283IMG_5282

Arima

Аріма

Сорт, виведений німецьким селекціонером, доктором К. Хюбберсом (К.-H. Hübbers), в 1994 році, зареєстрований в 2008 році. Результат схрещення сортів ‘Washington State Centennial’ і ‘Arouca’ ( ‘Stagecoach Frill’ x ‘Twilight Sky’).
Зростання слабке, кущ в 10 років досягає 80 см в діаметрі при висоті 70 см.
Білі квіти з великою, жовто-оранжевою плямою на верхный пелюстці, запашні, до 6 см в діаметрі і 5 см в довжину, зібрані в суцвіття по 14 квіток. Тичинки рожеві, всередині чашечки рожево-червона «зірочка». Зовні, з боку зав’язі, квітки рожево-червоні, краї пелюсток жовто-кремові.
Сорт стійкий до борошнистої роси.
Морозостійкість висока.

ціна 90,0грн. (контейнер 2,0л.)

Pink Mimosa

ПінкМімоса

Квіти пурпурно-рожеві, трубчастої форми, ароматні.
Максимальна висота 2,0 м після 10 років,   квіти розцвітають  приблизно в кінці травня.
продано

Homebush

Хамебуш

Гібридний сорт Knap Hill, отриманий селекціонером Waterer, 1925 р
Ріст пагонів сильний, габітус широкий, циліндричний.
Відомий сорт зі своєрідними, кулястими суцвіттями, квітки карміново-рожеві.
Морозостійкість повна.

ціна 90,0грн. (контейнер 2,0л.)

 

Gena Mae

ГенаМає

Листопадний чагарник з подвійним жовто-помаранчевим кольором  кулястої форми. Листя має хороший осінній колір.
Період цвітіння  -травнь.
продано 

Lemon Drop

Lemon Drop

Енергійно зростає з жорсткими вертикальними гілками, увінчаною персикових бутонів і блідо-жовтими квітами в середині липня. Квітки мають легкий лимонний аромат, цвитіння триває довго в спекотне літо, часто протягом 2-х тижнів і більше. Листя дрібне, згорнуте вниз і має запорошений синьо-зелений колір влітку. Листя міняє колір до темно-рожево-червоного на зовнішніх гілках і жовтий на внутрішніх гілках восени. Вони стійкі до борошнистої роси. Зимові стебла є відмінною червоно-коричневий колір. (-34 ° )

продано

 

Bakkarat

Bakkarat

Швидке зростання, вироста 150 см. Яскраво-помаранчеві квіти, місце посадки-сонце або напівтінь.

 ціна 90,0грн. (контейнер 2,0л.)