Клематіс

 

Клематіc

Клематиси є виткими чагарниками або багаторічниками з прекрасними квітками практично всіх відтінків.

Безліч сортів мають також і декоративні плоди. Щоб отримати найбільш декоративний ефект, необхідно дізнатися їх вимоги, підібрати відповідні види або сорти і добре підготувати місце. Праця напевно не пропаде дарма, якщо рослини зможуть рости і рясно цвісти протягом багатьох років.

В продажі є дворічні саджанці клематису  ціна 195,0грн. (конейнер 2,0л.)

Asao

Clematis_Asao_K2

Помірноростущий сорт з двокольоровими квітками: яскраво-рожевими з білою смужкою і жовтими тичинками. Цвіте протягом травня -вересня. Не любить сонячні та спекотні місця. Особливо гарний для вирощування у огорож, стін, альтанок, решіток та ін. Може витися по натуральним опорам, напр. невеликих деревах і чагарниках

 

Baltik

Clematis_Baltyk_K2

Помірноростущий і ранньоквітучий польський сорт. Квітки майже округлі, фіолетово-лілові, з червоними тичинками, розпускаються в травні-червні. Особливо гарний для вирощування у огорож, стін, альтанок, решіток та ін.

 Bieszczady

Clematis_Bieszczady_K1

Новий польський сорт з 2006р. Квітки рожеві зі світлою, майже білою смугою по середині пелюсток. Квітки діаметром 14-20 см з 6-8 пелюстками . Цвіте з кінця VI дo IX. Досягає висоти 2-3 м. Чіпляється за опори листовими черешками. Використовується для посадки у огорож, альтанок, сіток, грат і інших садових опор.

 

Blue Explosion 

Clematis_Blue_Explosion_K4

Польський сорт виведений в 2011 р Цвіте рясно. Квітки блакитні з рожевим забарвленням на вершинах , діаметр 12-14 см, цвіте на торішніх пагонах в травні-червні, поодинокі на нових пагонах з червня — пол. вересня. Досягає 2,5-3 м висоти. Любить сонячні ділянки.  Різати менше.

Blue Light

_Clematis_Blue_Light_K1

 

Виключно гарний сорт зі світло-блакитними, завжди махровими квітками. Чіпляється за опори листовими черешками. Особливо гарний для посадки у огорож, альтанок, решіток та інших садових опор. Може витися по натуральним опорам, напр. листяним або хвойним чагарниках. Використовується на зрізання. Підходить для вирощування на сонячних місцях, в невеликих садах і в контейнерах на балконах і терасах.

Change of Heart

change-of-heart-2

Польський сорт рясного і тривалого цвітіння з незвичайними квітками, міняють забарвлення під час цвітіння. Рекомендується для всіх видів садів.

Copernicous

_copernicus-1

Чарівний польський сорт з яскравими блакитними,  махровими квітками, рясно квітучими весь літній період. Рекомендується для вирощування на всіх видах присадибних ділянок.

 Diamond Ball

clematis_diamond_ball_pbr_k1

Польський сорт селекції тріска Марчіньского, у продажу з літа 2012 р Квітки діаметром 10-12 см, біло-блакитні, махрові, кулясті. А в період повного цвітіння — напівмахрові (30-50 чашолистків) як на старих, так і нових пагонах.

Doctor Ruppel

Clematis_Dr_Ruppel_O3

Умереннорастущій сорт з двокольоровими квітками: яскраво-рожевими з червоно-рожевими тичинками. Цвіте в травні і повторно з липня по вересень. Не любить сонячних жарких місць. Особливо гарний для вирощування у огорож, стін, альтанок, решіток. Може дертися по натуральним опорам, напр. невеликим дерев і чагарників.

Dzieci Warszawy

Clematis_Dzieci_Warszawy_Z2

Квітки світло-фіолетові, діаметром 16 см, з 8 злегка хвилястими пелюстками. Восени по середині пелюсток проходить темна, пурпурно-фіолетова смужка. Тичинки складені з фіолетових пиляків, посаджених на нитки — білі біля основи, рожеві зверху. Цвіте в VI-VII і IX. Доростає до 2,5 м. Використовується для посадки і вирощування у решіток, сіток та інших садових опор. Може витися по натуральним опорам.

Ernest  Markham

Clematis_Ernest_Markham__K1

Умеренно растущий сорт, поздно, но обильно цветущий. Цветки искристые, сочно-красные, слегка бархатистые, с кремово-коричневыми тычинками, с июля до октября. Идеально подходит для выращивания у ограждений, стен, беседок, пергол, сеток и решёток. Может карабкаться по естественным опорам, напр. небольшим деревьям, крупным лиственным или хвойным кустарникам. Подходит для выращивания в больших контейнерах. Особенно хорош для выращивания на солнечных местах.

Fuyu-No-Tabi

clematis_fuju-no-tabi_k1

Японський сорт з квітками діаметром 15-18 см, складеними найчастіше з 8 білих з кремовим відтінком овальних чашолистків. Тичинки з кремовими нитками і пурпуровими пильовиками. Цвіте у другій половині травня — червні і знову, але менш рясно, в серпні — вересні. Досягає висоти 2-2,5 м. За опори чіпляється листовими черешками. Використовується для вирощування у огорож, альтанок, решіток, кілочків і інших садових опор. Може дертися по натуральним опорам, наприклад, листяним або …

Grunwald

Clematis_Grunwald_K2

Найновіший польський сорт розплідника Шчепана Марчинського, з темними фіолетово-пурпуровими, як аксамит квітками діаметром 10-12 см, з 6. (іноді 4.-5.) У вигляді ромба, загостреними пелюстками, знизу темно-фіолетовими з рожевою смужкою по центру . У тичинок фіолетово — пурпурні пильовики на зелено-кремових нитках. Рясне цвітіння з половини червня до початку вересня і продовжує але слабке цвітіння до жовтня.

 

Hadley Hybrid

change-of-heart-2

Стійкий, не надто швидко зростаючий сорт, зі світло-рожевими квітками і шоколадно-коричневими тичинками. Рясно, липень-вересень. Ідеальний для вирощування у огорож, стін, альтанок, решіток. Може дертися по натуральним опорам, напр. невеликим дерев і чагарників. На дуже сонячних місцях цвіте коротше, а квітки бліднуть.овими великими, двокольоровими бархатистими квітками

Hania

clematis_hania_K4

З чудовими великими, двокольоровими бархатистими квітками: іскристо-червоними з рожевою облямівкою і контрастними золотистими тичинками в середині. Цвіте довго і рясно, з кінця травня до серпня, з перервою в липні. Не любить дуже сонячних, жарких місць. Краще росте й цвіте посаджена зі східною, північною або західної сторони. Виростає до 2-2,5 м. Іспользутся для посадки у альтанок, пергол, решіток та інших садових опор. Може дертися по невеликих деревах, чагарниках. Навесні краще злегка

Isago

Clematis_Isago_K1

Японський сорт з махровими квітками, в травні-червні, в процесі цвітіння влітку має напівмахрові квітки з жовтими тичинками. Чіпляється за опори листовими черешками. Підходить для посадки у альтанок, пергол і огорож, а також у садових опор, решіток. Особливо гарний для використання в добре освітлених місцях, укритих від вітру, на темному тлі.

Kaiser

clematis_kaiser_L1

Дуже привабливий японський сорт з махровими квітами рожевого кольору. Діаметр квітів 10-14 см, з численними чашелістнікі від еліптичних аж до вузьких — голкоподібних, яскраво рожевих, іноді майже червоних, в холодну пору місцями стають зеленими.

 

Kardynal Wyszynski

Clematis_Kardynal_Wyszynski_K1

Стійкий, помірноростущий і рясно квітучий польський сорт. Квітки яскраво-червоні з червоно-коричневими тичинками, розпускаються з червня по вересень. Ідеально підходить для вирощування у огорож, стін, альтанок, решіток та ін. Може витися по натуральним опорам, напр. невеликим дерев і чагарників або стелитися по землі. Особливо гарний для вирощування у великих контейнерах на балконах і терасах. Красиво виглядає на світлому фоні.

Mary Rose

Clematis-mary-rose-1

Найвідоміший сорт клематиса з чарівними, завжди махровими, пурпурно фіолетовими квітками з попелястим відтінком. Виглядає в стилі ретро, в зв’язку з цим ідеально підходить для історичних садів. Рекомендується вирощувати в контейнерах.

Matka Siedliska

Clematis_Matka_Siedliska_K1

Польський сорт з білими, іноді злегка рожевими квітками. Махрові квітки в V-VI, на торішніх пагонах, також поодинокі квітки з бордовими тичинками в VII-VIII, на пагонах цього року.

Piilu

Clematis_Piilu_K1

естонський сорт, компактний. Квітки лілово-рожеві, з темно-рожевою смужкою посередині біля основи пелюсток, і красивими жовтими тичинками. На минулорічних пагонах в червні з’являються напівмахрові квітки, а на пагонах цього року, влітку, одиночні квітки Чіпляється за опори листовими черешками. Підходить для посадки у невеликих садових опор, решіток. Особливо гарний для використання в добре освітлених місцях, на невеликих ділянках і садах. Чудово підходить для вирощування у великих контейнерах

 Romantika

Clematis_Romantica_K4

Естонський сорт з дуже темними, фіолетовими, майже чорними квітками. Їх заповнюють світло-рожеві тичинки. Потребує сильної обрізку. Уражається борошнистою росою. Особливо красиво виглядає посаджений на світлому фоні і переплітається з золотистими хвойними або листяними чагарниками. Підходить для посадки у огорож, стін, альтанок, решіток, пергол і інших садових опор. Може витися по натуральним опорам, напр. невеликим деревам, чагарникам або напівчагарники.

Rooran

Clematis_Rooran_K1

Японський сорт з інтенсивно рожевими квітками з більш світлої основою і темно-рожевими прожилками чашолистків. Квітки діаметром близько 15-18 см з 6-8 еліпсоподібних, гостро закінчуються чашолистків. Тичинки з коричнево-пурпуровими пильовиками на кремових нитках. Цвіте у другій половині травня — червні, а після обрізки відцвілих квіток знову цвіте, хоча і менш інтенсивно, в серпні і вересні. Досягає 2-3 м висоти. Чіпляється за опори листовими черешками. Використовується для вирощування у огорож, альтанок, решіток, ..

Serafina

Clematis_Serafina_Z1

Польський сорт зі світло-фіолетово-рожевими квітками діаметром 20-22 см, складеними з 6-8 вузьких елліпсовідних гостро закінчуються чашолистків зі світлою, майже білою смугою посередині. Тичинки з пурпуровими пильовиками на кремових нитках. Цвіте дуже рясно в другій половині травня — червні, а після обрізки відцвілих квіток, вже менш інтенсивно, також в серпні і вересні. Досягає висоти 2,5-3 м. За опори чіпляється листовими черешками. Підходить для вирощування у огорож, альтанок, решіток, кілочків і інших

Shin-shigyoku

Clematis_Shin-shigyoku_K1

Японський сорт з темно-фіолетовими махровими квітками діаметром 10-12 см з численними, несиметрично еліпсоподібну вигнутими чашолистків з сріблястою, красиво контрастує нижньою стороною. Тичинки з фіолетовими пильовиками на білястих нитках. Цвіте у другій половині травня — червні, а після обрізки відцвілих квіток може повторно цвісти в серпні і вересні. Досягає 1,5-2 м висоти. Чіпляється за опори листовими черешками. Використовується для вирощування у огорож, альтанок, решіток, кілочків і інших садових опор

Skyfall

Clematis_Skyfall_K1

Найновіший польський сорт розплідника Шчепана Марчинського, зі світло-блакитними квітками, нерівній світло-фіолетовим забарвленням, що світлішає до середини і рожевими прожилками. Діаметр квіток 10-12 см, що складаються з 4.-6. форма еліпса, загострені пелюстки, злегка хвилясті краї, знизу світло-блакитні зі світлою майже білою смужкою по центру. Тичинки створюють контраст, пильовики темні фіолетово-пурпурні на зелено-білих нитках. Цвітіння рясне з половини червня до кінця липня і продовжує більш слабке цвітіння до кінця серпня. Листя прості, складаються …

Solidarnosc

Clematis_Solidarnosc_K1

Новий польський сорт з 2004 р, зазначений срібною медаллю на виставці «Plantarium 2005» у Голландії. Квітки яскраво-червоні, бархатисті, зі злегка світлою смужкою посередині пелюстки. Часом на пелюстках зустрічаються білі нерегулярні цятки. Тичинки мають пурпурні пильовики на біло-рожевих нитках. Квітки діаметром близько 16 см. Цвіте довго і рясно, в V- IX. Компактний. Чіпляється за опори листовими черешками. Використовується для посадки у альтанок, пергол, решіток, сіток та інших садових опор. Особливо гарний …

Teshio

Clematis_Teshio_K1

Дуже оригінальний японський сорт. Розпускаються квіти мають трубчасто-закручені пелюстки і виглядають як маленькі їжачки. Розкриті квітки махрові, злегка сплюснуті. Квітки з кінця травня до липня. Краще росте на сонячних місцях. Чудово підходить для вирощування в невеликих садах і контейнерах.

Vyvyan Pennell

Clematis_Vyvyan_Pennell_K2

Помірно зростаючий сорт. Квітки на торішніх пагонах махрові, фіолетово-блакитно-пурпурові, з травня по червень. Квітки на пагонах цього року влітку поодинокі, лавандово-блакитні. Добре росте й цвіте на сонячному місці. Особливо гарний для вирощування біля стін, альтанок, пергол, решіток.

Wildfire

Clematis_Wildfire_K1

Польський сорт з квітками діаметром 15-20 см, складених з 6-8, фіолетово-блакитних пелюсток з червоно-пурпурової смугою і хвилястими краями. Тичинки мають червоно-пурпурні пильовики і білі нитки. Цвіте травень-жовтень. Досягає заввишки 2-3м. За опори чіпляється листовими черешками. Підходить для вирощування у огорож, альтанок, сіток, грат і інших садових опор.  Нетреба сильної обрізки.