Суниця/Полуниця

Альбіон полеСуниця заг

 

Альбіон (ремонтантна)

Альбіон

Альбіон- це полуниця, селекційно виведена в інституті Каліфорнії (США)у 2004 році і належить до підвиду полуниці нейтрального світлового дня. Характерною особливістю даного сорту є неповторна якість плодів: великі, транспортабельні і мають чудовий смак. Плоди продовгуватої форми, стійкі до хвороб, як і більшість ремонтантних сортів потребує захисту від морозу в безсніжну зиму.

Альбіон плодоносить з кінця травня до морозів(жовтень-листопад). Після першого урожаю, десь вкінці червня, сажанці роблять невеличку перерву до 2-х тижнів- це період інтенсивного випускання вусиків. Потім починається інтенсивне цвітіння та плодоношення як на минулорічних кущах так і на не вкорінених молодих саджанцях. Листя немов налите воском і має велику стійкість до хвороб та шкідників. Ягоди масою 20-40 г приємного смаку та з суничним запахом. Чим ближче осені, тим ягоди стають більш ароматними та соковитими. І на відміну від деяких сортів полуниці, сама ягода лишається великою і не дрібніє ближче зими.

контейнер 0,5л., ціна 12 грн.

Соната

Хоней

Полуниця «Соната» (Fragária «Sonata») — середньоранній високопродуктивний гібридний сорт, який відрізняється прекрасними смаковими якостями. Висота дорослої рослини (кущ) становить близько 10 см. Стебла прямостоячі опушені, на них розташовується невелике трійчасте листя темно-зеленого кольору. Квітки невеликі (до 2 см в діаметрі) прості рожевого кольору. Цвітіння настає в червні. Плоди досить великі (3 см в діаметрі), конічної форми, соковиті і ароматні.

 

відсутня на складі.

Мармелада

Мармелада

Мармелада — Cорт італійської селекції, терміном дозрівання середній, врожайність висока. Урожай ягід з однієї рослини — 700-800 г. Ягоди великі масою 20-30 г. Забарвлення поверхні червоного однорідного кольору, блискуча. Ягоди характеризуються хорошим товарним виглядом і однорідністю. М’якоть яскраво червоного кольору, щільна, кисло-солодка, ароматна. Ягоди добре переносять збір і транспортування. Рослина стійка до борошнистої роси та низьких температур.

відсутня на складі.

Суниця Барон Солемахер

Суниця

контейнер 0,5л., ціна 12 грн.