Яблуні (імунні сорти)

 

Резистентні (імунні) сорти.
Хвороби — один із головних чинників недобору врожаїв.
Однією з найнебезпечніших хвороб яблуні є парша (Venturia inaegualis).
Яблука уражені паршею, втрачають свій товарний вигляд, погіршуються їхня якість та лежкість під час зберігання.
У таких дереврізко знижується зимостійкість. Традиційний метод захисту яблуні від парші — 10–12 обприскувань фунгіцидами протягом вегетаційного періоду.
 Однак останнім часом особливу увагу почали приділяти сортам, що є імунними, або високостійкими, проти парші та низки інших хвороб. Вони здатні даватистабільні врожаї високої якості за мінімального застосування хімічних засобів захисту рослин.
 Вирощування сортів, стійких проти хвороб, у комплексі з інтегрованою системою захисту дає змогу знизити затрати на фунгіциди  і при цьому отримувати відносно чисту продукцію без шкоди для навколишнього середовища.
ТопазРед
Топаз Ред
Зимовий сорт, виведений в Чехії. Дерево невелике слаборосле, швидкоплідне, зимостійке. Плодоношення настає рано, характерні постійні і високі врожаї. Плоди плоско, середні або великі, вагою до 200 грам. Рум’янець на всій поверхні плоду. М’якоть щільна, жовта, хрустка, дуже смачна. Стійкий проти парші,  до борошнистої роси. Дозріває на кілька днів пізніше, ніж Голден Делішес Зберігається до березня в звичайному підвалі.
продано
post_line
Оріон
Оріон
Сорт стійкий до парші та імунний до борошнистої роси, зимовий — при звичайному зберіганні зберігається до березня, дозріває одночасно з сортом Голден Делішес, в процесі зберігання плоди жовтіють, а при перезріванні з’являється слабкий рум’янець, плоди середні або великі, можна вирощувати і нестандартні ( величезні) плоди, м’якоть жовта, щільна, дуже соковита, смак відмінний, гармонійне поєднання кисло — солодкого смаку (Брікс вище 16!), придатний для біовиращіванія.
 ціна 60,0 грн. контейнер 2,0л.
post_line
Сіріус
Сіріус
Сорт-стійкий до хвороб, пізньозимовий, при звичайному зберіганні зберігається — до квітня, плоди середньо — великого розміру, округлі, м’якоть жовта, щільна, дрібнозерниста, дуже соковита з багатим ароматом (Брікс 14,7), швидкоплідний, придатний для біовиращіванія.
 ціна 60,0 грн. контейнер 2,0л.
post_line
Луна
Луна
Сорт стійкий до парші та  борошнистої роси, пізньозимовий,  зберігається до квітня,  дозріває  середина жовтня, плоди жовті з слабким рум’янцем, в процесі зберігання плоди жовтіють, м’якоть щільна, соковита, хрустка, співвідношення вмісту цукру і кислоти врівноважене (Брікс 13,5), не заражається підшкірної плямистістю, виключно високоврожайний, швидкоплідний, придатний для біовиращування.
ціна 60,0 грн. контейнер 2,0л.

 

post_line
Ревена
Ревена
Яблуня Ревена / Rewena / — новий резистентний сорт яблуні. Сорт Ревена виведений в Німеччині і вважається одним з кращих сортів яблук на всьому світовому ринку. Термін дозрівання — зимовий, дозрівання доводиться на середину вересня — початок жовтня. Плоди середніх та великих розмірів, маса в районі 160-200 г, окремі крупніше — до 230 г. Форма плодів округло-циліндрична, колір плодів жовтий, з рум’янцем яскраво червоного кольору на 70-90% поверхні плоду. М’якоть кремового кольору, дуже соковита і ароматна. За смаком дуже солодка, має легку приємну кислинку, соковита. Десертного призначення. Дегустаційна оцінка сорту висока. Сорт придатний для вирощування на всій території України.
продано
post_line
 
Резіста 
Резіста
Резіста пізньо-зимовий імунний сорт виведений у Німетчині. Полоди жовті злегка з рожевим румянцем вагою до 200 гр. Мякоть плотна зерниста з кисло-солодким смакоми, з горіховим ароматом. Сорт стійкий до хвороб, добре зберігається до весни.
  продано 
post_line
Евеліна
евеліна
Евеліна- імунний сорт німецької селекції, плоди яскраво-червоні, тонка шкірка, щільна і соковита м’якоть, кисло-солодкий смак. Термін дозрівання кінець вересня — початок жовтня, яблука масою 170-190 г, одномірні, кулясті. Шкірочка — гладка, тонка, жовто-зеленого забарвлення з розмитим червоним рум’янцем, який покриває практично всю поверхню яблука. Смакові якості — відмінні, солодкий смак з кислинкою, м’якоть жовтого кольору, щільна, хрустка, дуже соковита, з ніжним ароматом.
ціна 60,0 грн. контейнер 2,0л.
post_line
Ентерпрайз
ентерпрайз
Пізньозимовий сорт, імунний до парші, стійкий до хвороб, зимостійкий. Плоди округло-конічні, 180-220 г, зеленувато-жовті, з темно-червоним рум’янцем, солодко-кислого смаку, 4.6 бала. Лежкість хороша
 ціна 60,0 грн. контейнер 2,0л.
post_line

Райка

Rajka

Яблуня Райка — пізній сорт яблуні чеської селекції. Дозріває на початку жовтня. Плоди округло-конічної форми, яскравого темно-червоного кольору, зовні дуже привабливі, масою близько 200 г і більше, дуже добре зберігаються до весни. Дерева сильнорослі, дуже врожайні і скороплідні. Товарність яблук висока, універсального призначення. Сорт імунний стійкий до парші яблуні. Дуже хороший сорт комерційного спрямування.

 ціна 60,0 грн. контейнер 2,0л.

 

 

 

post_line

Моді

modi 

Зимовий сорт італійської селекції, плоди дозрівають на початку жовтня, вагою 130-200 гр. Мякоть хрустка, соковити, жовто-кремового кольору, смак солодкий з кислинкою. Сорт рано вступає в плодоношення , високоурожайний сорт. Імунний сорт з чудовими смаковими якостями.

 ціна 60,0 грн. контейнер 2,0л.

post_line

Флоріна

florina

Десертний пізній сорт. Час дозрівання: кінець вересня. Плоди до 150 гр. Зберігається до лютого, імунний сорт.

ціна 60,0 грн. контейнер 2л. (1 річний саджанець)

 

Пріма

Прима

Прима — сорт американської селекції. Імунний проти парші, високостійкий до борошнистої роси. Цвіте в ранні строки. Швидкоплідний сорт. На середньорослій підщепі вступає у плодоношення на третій рік після садіння й інтенсивно нарощує урожайність, яка вже з шостого року перевищує 40 кг. Плоди більші середнього розміру (150—180 г), порівняно одномірні, сплющено-округлі, з ребристою верхівкою, жовті, з кармінно-червоним смугасто-розмитим рум’янком на більшій частині поверхні. М’якуш кремовий, середньощільний, соковитий, ніжний кисло-солодкого смаку . Знімна й споживча стиглість настає у третій декаді серпня. У звичайному сховищі плоди зберігаються до одного місяця, в холодильнику — 2—3. Транспортабельність висока.Використовуються у свіжому вигляді, на виго

продано

post_line

Едера

Едера

Сорт української селекції (автори Копань В.П., Копань К.М.), виведений в 1984 році за результатами схрещування сортів Рубін і Прісцілла.Стиглість настає наприкінці вересня, період споживання — січень-травень (з холодильника).Едера — досить новий сорт. Едера — зимовий сорт, який відрізняється високою зимостійкістю, скороплідністю і щедрою врожайністю. Також він має імунітет до більшості хвороб і паразитів, яким не можуть протистояти інші сорти. Дерево швидкозростаюче, середньоросле та середньо згущене. Сорт безсумнівно перспективний для інтенсивного садівництва.

  ціна 60,0 грн. контейнер 2,0л.

  post_line

Пінова

pinova

Десертний солодкий сорт. Час дозрівання: кінець вересня — початок жовтня. Плоди 170 гр. Зберігається на холоді бл. 7-ми місяців, імунний сорт.

 продано