Яблуні

IMG_4730

Яблука були улюбленим фруктом стародавніх греків римлян, вони символізували любов. Для стародавніх кельтів з’їсти яблуко означало отримати знання предків і, в результаті, безсмертя .

Саме яблуко було мірою багатьох речей, і коли в середньовічній Європі з’являвся черговий заморський «фрукт», його насамперед порівнювали з яблуком: помідор, наприклад, удостоївся честі прозватися «золотим яблуком», а картопля   всього лише «чортовим». Яблуко брало участь у людській історії так несподівано, що подекуди ми про це навіть не підозрюємо. Наприклад, йому ми зобов’язані появою губної помади (до речі, її назва походить саме від французького pomme — «яблуко»): відомий кардинал Рішельє дуже любив запах стиглих яблук, і одного разу попросив аптекаря приготувати з них мазь для губ.

За підрахунками учених, сьогодні яблуневі сади займають на землі п’ять мільйонів гектарів (значно більше всіх інших фруктів!), при цьому ближче до Півночі дев’ять дерев з кожних десяти плодових — це яблуні. (ВІКІПЕДІЯ)

Вирощуємо саджанці яблуні в контейнерах, зимова прививка. Саджанці висаджені в 2-х літрові контейнера у професійний  субстракт з додаванням  добрив Осмокот 4-6 місячної дії, будь-яких сортів на замовлення на підщепах М-9, М-26, ММ-106, Р-14, Р-60, М-7 в будь-якому поєднанні на заказ. В наявності холодильник для зберігання …

Фуджі Кіку

fuji-kiku-2

 Фуджі Кіку - зимовий сорт яблунь, плоди великі, овальної форми, смак кисло-солодкий гармонійний . Пізній сорт, термін дозрівання кінець жовтня, транспортабельність висока. Сорт стійкий до морозів. Славиться плодами не тільки чудового товарного вигляду, а й чудовим смаком. Сорт швидкоплідний і висоурожайний.

ціна 60,0 грн. контейнер 2л. (1 річний саджанець)

post_line

Джонагол Принц

wilyons_red_janaprince

Походження з Бельгії. Яблука цього клону виділяються інтенсивним, темним рум’янцем, який покриває практично всю поверхню. Новий клон Джонаголд, плоди красиві одномірні, відмінний смак, висока врожайність, вага 150-220 гр . М’якоть соковита, хрустка, шкірка тонка. У холодильнику зберігається  до червня. Дозріває у вересні.  Транспортабельність відмінна.

ціна 60,0 грн. контейнер 2л. (1 річний саджанець)

post_line

 

Ред Делішес

red-delishes

Ред Делішес -селекції США. Плоди відрізняються від основного сорту (Делішес) інтенсивним темно-червоним рум’янцем по всій поверхні плоду і червоним забарвленням плодоніжки у плодів на сонячній стороні дерева. Дозрівають плоди в кінці вересня, вага плода 150 гр. , зберігають до квітня. Зимостійкість середня,високі товарні і споживчі якості плодів.

відсутні на складі

post_line

 

Смуті Голден

Смуті

Голден Смуті — Клон Голден Делішес (США) Плоди великі, конусоподібні, з менш вираженою ребристістю на верхівці. Шкірка суха, блискуча, жовта, часто зі слабким рожево-помаранчевим рум’янцем на сонячному боці; оржавленной відсутня. М’якоть кремувато-жовта, щільна, соковита, зі слабким ароматом, відмінного винно-солодкого смаку. Стиглість настає наприкінці вересня — на початку жовтня. При дозріванні плоди не осипаються. У холодильнику зберігаються близько 7 місяців.

ціна 60,0 грн. контейнер 2л. (1 річний саджанець)

post_line

 

Дельбара Юбілеум

YUvileyne-Delbara_enl

Дельбара Юбілеум-сорт французької селекції, зимового терміну дозрівання. Плоти великі ( 160-200гр.) округло-конічної форми покриті бордовим румянцем. Мякоть кремова, сочна, кисло-солодка. Плоди дозрівають в кінці вересня та зберігаються протягом 7 місяців.Сорт високоурожайний, зимостійкий, засухостійкий, стійкий до парші та борошнистої роси.

продано

post_line

 

Хоней Крісп

Хоней Крісп

Сорт селекції США. Осіннього терміну дозрівання, знімальна стиглість настає в кінці вересня, зберігаються до лютого. Початок плодоношення на 2-3 рік. Плоди 180 — 260 г, жовті, з мармурово-червоним розмитим рум’янцем. М’якоть світло-жовта, щільна, дуже хрустка, соковита відмінного кисло-солодкого смаку. Врожайність до 70 кг з дерева.

ціна 60,0 грн. контейнер 2л. (1 річний саджанець)

post_line

 

 Чемпіон Рено

Chempion-Reno3

Чемпіон Рено — це клон сорту Чемпіон. Сорт чеської селекції. Цвіте в середні строки дружно й рясно. Сорт швидкоплідний. Плодоносить стабільно. Плоди середні (160-190г), округло-овальні, зеленувато-жовті, з оранжево-червоним смугасто-розмитим рум’янком і жовто-сірими черевичками. М’якуш світло-кремова, соковита, ароматна, кисло-солодкого смаку. У плодоношення вступає третього року росту в саду, високоврожайний. У звичайному сховищі плоди зберігаються 1,5-2, в холодильнику — близько 5 місяців.

ціна 60,0 грн. контейнер 2л. (1 річний саджанець)

post_line

Райка

Rajka

Яблуня Райка — пізній сорт яблуні чеської селекції. Дозріває на початку жовтня. Плоди округло-конічної форми, яскравого темно-червоного кольору, зовні дуже привабливі, масою близько 200 г і більше, дуже добре зберігаються до весни. Дерева сильнорослі, дуже врожайні і скороплідні. Товарність яблук висока, універсального призначення. Сорт імунний стійкий до парші яблуні. Дуже хороший сорт комерційного спрямування.

продано

post_line

Ред Чіф

Ред Чіф

Пізній сорт яблук, американська селекція. Клон пізніх сортів Ред Делішес. Плоди дозрівають в кінці жовтня. Плоди дуже великі, конічної форми, з червоним рум’янцем. М’якоть світла, із зеленим відтінком, соковитий, щільна. Високі смакові якості. Дерево слаборосле, дуже швидкоплідне і врожайне. Середня стійкість до парші, підвищена стійкість до борошнистої роси. Плоди зберігаються до 6 міс.

ціна 60,0 грн. контейнер 2л. (1 річний саджанець)

post_line

Бені Шогун

beni-shohun

Зимовий сорт японської селекції. Плоди зберігаються після збору 6-7 місяців. Плоди великих розмірів (220-300 гр. ).М’якоть кремово-біла, соковита, солодкаво-кислого смаку, ароматом  нагадує ананас, дозріває в кінці вересня, зимостійкість та хворобостійкість висока.
Перший урожай: на 3-й рік після посадки.
Дерево: Низькоросле, росте до 3,5 м.

ціна 60,0 грн. контейнер 2л. (1 річний саджанець)

post_line

Моді

modi

Зимовий сорт італійської селекції, плоди дозрівають на початку жовтня, вагою 130-200 гр. Мякоть хрустка, соковити, жовто-кремового кольору, смак солодкий з кислинкою. Сорт рано вступає в плодоношення , високоурожайний сорт. Імунний сорт з чудовими смаковими якостями.

ціна 60,0 грн. контейнер 2л. (1 річний саджанець)

post_line

Грен Стар

Грен Стар

Грен Стар — зимовий, новий бельгійський сорт.Термін дозрівання -кінець серпня, вага 160-200 гр. М’якоть плоду зелено-кремова, дуже соковита, ароматна, гармонійного кисло-солодкого смаку. Добре зберігаються в холодильнику 6-7 місяців. Дерево середньоросле, високоврожайне, стійкість проти парші середня. Не містить алергенів.

ціна 60,0 грн. контейнер 2л. (1 річний саджанець)

 

post_line

 

Канзі

kanzi

 

Канзі — бельгійський сорт яблуні, отриманий в результаті схрещування сортів Гала Маст і Бребурн. Дозріває на початку жовтня. Плоди вагою 180г, червоного кольору з рожевим рум’янцем. М’якоть щільна, соковита, хрустка. Плоди зберігаються до квітня.Транспортабельность відмінна.

ціна 60,0 грн. контейнер 2л. (1 річний саджанець)

 

 

post_line

Слава Переможцям

слава переможцям

Сорт  осіннього строку достигання.Плоди вагою 150-250гр. округло-конічної форми, яскраво-червогого кольру, м»якоть кремова , ніжна, кисло-солодка. Дозрівають в серпні, тармін зберігання 40-50 днів. Скороплідний, високоврожайний, зимостійкий, порівняно стійкий до хвороб.

ціна 60,0 грн. контейнер 2л. (1 річний саджанець)

post_line

 

Джонатан

Джонатан

Пізньозимовий сорт. Один з найбільш популярних і широко поширених у всіх зонах промислового садівництва сортів. Плоди середнього або вищесереднього розміру (150- 200 гр.), округло-конічної форми, рівні або слаборебристі , поверхня гладка, середньо-осіннього терміну дозрівання. Основне забарвлення зеленувато-жовте, покривне — інтенсивний розмитий або з смугами темно-червоний рум’янець,  що займає майже всю поверхню плоду. М’якоть зеленувато-біла, при дозріванні — кремова, солодко-кисла, ароматна, дуже соковита, щільна, відмінного десертного смаку.

продано

post_line

 

Джонаголд Декоста

Декоста

Джонаголд Декоста зимовий сорт яблуні бельгійської селекції, клон сорту Джонаголд.
Урожайність висока. Знімальна зрілість настає в кінці вересня. Плоди  вагою 170 — 210 г, високотоварні, одномірні, округлі, зеленувато-жовті, з оранжево-червоним розмито-смугастим яскравим рум’янцем який з’являється в кінці серпня. М’якоть жовта, щільна, соковита, відмінного, дуже гармонійного, кисло-солодкого смаку. Транспортабельность висока. Зимостійкість середня.

ціна 60,0 грн. контейнер 2л. (1 річний саджанець)

post_line

Лобо

лобо

Зимовий сорт. Плоди великі, рідше середньої величини, вирівняні, від уплощенно-округлої до округло-конічної форми, слаборебристі, мають сильний восковий наліт. Поверхня гладка.
М’якоть біла, дрібнозерниста, соковита, ніжна, приємного кисло-солодкого смаку.

продано

post_line

 

Женева

genewa

Ранній сорт, дозріває в середині липня, на тиждень раніше Білого наливу. Урожайність до 50 кг з дерева. Дерево середньої сили росту з компактною, середньої густоти, кулястої кроною. Смак плодів відмінний, кисло-солодкий. Вага 140-150 грам. Забарвлення зеленувато-жовта з рожевим рум’янцем.

продано

post_line

Глостер

gloster

Популярний пізній сорт. Час дозрівання: кінець вересня. Плоди зберігаються до січня-лютого (в холодильнику – до квітня).

ціна 60,0 грн. контейнер 2л. (1 річний саджанець)

post_line

Голден Делішес (яблуко-груша)

golden-delishes

Популярний пізньо-зимовий сорт, відомий як «яблуко-груша». Час дозрівання: кінець вересня. Плоди зберігаються до січня-лютого.

ціна 60,0 грн. контейнер 2л. (1 річний саджанець)

 

post_line

Джонагоред

djonagored

Десертний пізній сорт. Час дозрівання: кінець вересня. Зберігається до лютого.

ціна 60,0 грн. контейнер 2л. (1 річний саджанець)

post_line

Ліголь

lihol

 

 

Смачний зимовий сорт. Плоди великі 200 грам і більше.Час дозрівання: кінець вересня. В холодильнику зберігаються 6 місяці і при цьому не в»януть та не втрачають смакових якостей

ціна 60,0 грн. контейнер 2л. (1 річний саджанець)

 

post_line

Пінова

pinova

Пінова — сорт, отриманий у Німеччині у 1986 році за схрещування сортів Клівія і Голден Делішес. Десертний солодкий сорт. Час дозрівання: кінець вересня — початок жовтня. Плоди 170 гр. Зберігається на холоді бл. 7-ми місяців, імунний сорт. Дерево середньоросле, високостійке до парші та борошнистої роси.

ціна 75,00 грн. контейнер 7,0л.  (2 річний саджанець)

post_line

Флоріна

florina

Десертний пізній сорт. Час дозрівання: кінець вересня. Плоди до 150 гр. Зберігається до лютого, імунний сорт.

ціна 60,0 грн. контейнер 2л. (1 річний саджанець)

 

post_line

Ренет Семеренко

renet-symyrenko

Винно-солодкий пізній сорт. Час дозрівання: кінець вересня-початок жовтня. Плоди 160 гр.  Зберігаються після збору до травня.

ціна 70 грн. контейнер 7,0л.  (2 річний саджанець)

post_line

Білий налив

bilyj-nalyv

Популярний сорт ранньолітнього періоду дозрівання вітчизняної селекції. Плоди 150-205 гр.Час дозрівання: липень.

ціна 60 грн. контейнер 2л. (1 річний саджанець)

post_line

Джонаголд

jonagold

Десертний пізній сорт американської слекції. Час дозрівання: вересень. Плоди великі 220 гр. Зберігається до лютого. добре переносять зиму стійкі до хвороб.

ціна 75,0 грн. контейнер 7,0л.  (2 річний саджанець)

post_line

Рубінстар

index

Рубінстар — виявлений у Німеччині, в містечку Галберг.  Відзначається високою і стабільною врожайністю. Рум’янець на них починає проявлятися в третій декаді серпня. Плоди великі, одномірні.  М’якоть біла, щільна, соковита. Дозрівають в кінці вересня, в холодильнику зберігаються близько 6 місяців.

ціна 60,0 грн. контейнер 2л. (1 річний саджанець)

post_line

 

Джонаголд Кінг

jonagold

Крупноплодний 170-220 гр солодкий сорт зимових яблук.Дозріває на кілька днів раніше Джонаголда. Плоди відмінного смаку.

відсутня на складі

post_line

Кортланд

index

Зимовий сорт, отриманий на Нью-Йоркській дослідної станції в 1898 р. (поширюється з 1915 р.) в результаті схрещування сортів Бен-Девіс і Мекінтош.

Плоди середні (96-135 г), округло-конічної форми, однорідні за розміром і формою. Шкірочка плоду тонка, ніжна, гладка, з нальотом. Покривна забарвлення по всьому плоду у вигляді червоних смуг, які переходять у розмитий рум’янець. Основне забарвлення зеленувато-сіра, при дозріванні жовта.
Плоди покриті сизувато-фіолетовим нальотом. У плодоніжки зелене забарвлення, що не зникає при дозріванні плодів. При повному дозріванні плодів основна забарвлення стає жовтою, а покривне — яскраво-червоною.

ціна 60,0 грн.  (1 річний саджанець)

post_line

Мутсу

index

Японський сорт пізньо- зимового строку достигання,(схрещування сортів «Голден Делішес+Індо»),жовто-зеленого кольору,180-300гр,округло-циліндричні,м’якуш ніжний,соковитий,кисло-солодкий,але свої смакові якості проявляє десь в місяці листопаді(бо це пізньо –зимовий сорт і коли в нас настає пора збору урожаю то яблука цього сорту ще мають трохи кислинку),плоди зберігаються до квітня.

ціна 60,0 грн. контейнер 2л. (1 річний саджанець)

post_line

Чемпіон

index

Чемпіон — сорт чеської селекції. Отриманий у I960 році від схрещування сортів Голден Делішес і Ренет Оранжевий Кокса.
Зимостійкість та стійкість до борошнистої роси середня, до парші — висока.
Цвіте в середні строки, дружно й рясно.
Сорт швидкоплідний. Плодоносить стабільно. У плодоношення вступає на третій рік росту в саду, високоврожайний. Плоди більші середнього розміру (160—190 г), доволі одномірні, округло-овальні, зеленувато-жовті, з оранжево-червоним смугасто-розмитим рум’янком на більшій частині поверхні та добре помітними жовто-сірими опробковілими сочевичками. Мякуш дуже соковитий, ароматний, відмінного кислувато-солодкого смаку.

 

ціна 60,0 грн. контейнер 2л. (1 річний саджанець)

post_line

Айдаред

index

Плоди ( мал.) великі , сплощені , округлі , з гладкою поверхнею. Шкірочка тонка , гладка , покрита тонким шаром воскового нальоту. Основне забарвлення світло- зелена , з яскравим малиновим або темно — карміновим рум’янцем з густими смугами і штрихами , що покриває майже весь плід . Смак хороший  . Аромат слабо виражений. Звичайний термін знімання плодів — остання декада вересня. Тривалість зберігання 150-180 днів в умовах штучного охолодження . . Транспортабельність висока .

ціна 60,00 грн. контейнер 2,0л. (1 річний саджанець)

post_line

Топ Ред

topred

Пізньоосінній  сорт. Шкірочка гладка з легким восковим  нальотом, з численними білими плямами.
М»якоть біла, соковита, хрустка з легкою кислинкою.

ціна 60,0 грн. контейнер 2л. (1 річний саджанець)

post_line

Целесте

celeste_enl

Німецький клон сорту Дельберестіваль з більш інтенсивно забарвленими плодами.Відрізняється середньої стійкістю до парші та борошнистої роси , зимостійкість хороша . Плоди привабливі , великі , овальні або трохи подовжені , жовтого кольору з червоно -оранжевим смугастим рум’янцем. Маса плодів досягає до 190 г. М’якуш жовтий, соковитий , тане , відмінного смаку — 5 балів. Знімальна стиглість настає наприкінці серпня. У холодильнику плоди зберігаються до 2-3 місяці.

відсутня на складі

post_line