Сливи

Слива Заг

Для щеплення слив використовується підвой «Алича» та  «Пуміселект».

Топ Хіт

Топ Хіт

Топ Хіт є одним з провідних сортів сливи для споживання у свіжому вигляді.
Сорт частково самоплідний, дозріває кінець вересня, плоди дуже великі, яйцевидні плоди, вага 80-90 гр., соковиті, тверді, м’якоть жовта, кісточка легко відділяється. В плодоношення входить рано, врожайність висока, добре зберігається.

ціна 70,0 грн. контейнер 2л. (1 річний саджанець)

post_line

 

Стенлей

images

Сорт американського походження , відноситься до групи венгерок. Дерева швидко ростуть та роно входять в плодоношення. Плоди великі 40 гр. , дозрівають в середині вересня. Дерево невибаглеве до грунту. Основний «виробник» чорносливу.

ціна 70,0 грн.  (відкрита коренева система)

post_line

Ренклод

ulena

Літній самоплідний французький сорт. Час дозрівання: перша половина серпня. Плоди жовтого кольору вагою 45гр. Плодоношення на 4-й рік післі посадки. Низькоросле до 4 м.

відсутня на 

post_line

Президент

images

Слива Президент-піздній  старий сорт.   Дерево середньоросле (4,3 м).  Плоди  крупні, 60-70 г,  дозрівають в кінці вересня. Довго зберігаються в холодильнику. В Англії вважається одним із  лучших сортів  для кулінарії.

ціна 70,0 грн.  (відкрита коренева система)

post_line

Блю Фри

images

Сорт американської селекції. Отриманий в результаті схрещування сортів Стенлей і Президент. Сорт САМОПЛІДНИЙ, скороплідний. Плоди крупні, масою 70-75 гр, темно-фіолетові до чорних. Восковий нальот дуже сильний. Дозрівають  в середині вересня. Плоди універсального призначення, добрі для переробки на компоти, вареня, сушки і заморажування.

відсутня на складі

post_line

Амерс

1689418

Піздній сорт сливи американскої селекциї. Дозріває  на початку вересня. Плоди дуже крупні, 50-60 г, овальної форми. Кісточка добре відділяеться. Дерево средньоросле, з круглою кроною. Вступає в плодоношення на 2-3-й рік. Сорт частково0 самоплідний. Урожайність дуже   висока.

відсутня на складі

post_line

Санта Роза

IMG_4725

Десертный сорт сливи китайської.  Був отриманий селекціонером Лютером Бербанком (Luther Burbank) в 1906 році в Санта Розі (Каліфорнія), як сорт для отримання рясного і високоякісного врожаю. Даний сорт до цих пір є одним з найпопулярніших сортів в США для садівників-аматорів.
У плодоношення вступає рано Плоди великі, червоно-фіолетового або темно-фіолетового кольору, 5-8 см в діаметрі, округлої форми. Черевний шов глибокий, добре виражений. М’якоть соковита, ніжна, бурштинового кольору, червонувата біля шкірки, відмінного смаку та аромату. Шкірочка тонка, покрита білим або сірим нальотом. Кісточка невелика, погано відділяється від м’якоті. Плоди дозріваютьв першій половині серпня, збір фруктів здійснюється протягом 2 тижнів.
Сорт самоплодовий, але більший урожай дає в посадках з іншими сортами китайської сливи (Mariposa, Satsuma). Є гарним обпилювачем для інших слив китайських.

ціна 70,0 грн.  (відкрита коренева система)

post_line

Чачанська рання

чачан рання

Плоди великих розмірів (до 45 г), рожево-фіолетового кольору, округло-овальної форми. М’якоть жовто-зелена, кисло-солодка, соковита, легко відділяється від кісточки.
Час дозрівання: кінець липня. Витривалість: зимостійкий, стійкий до грибкових захворювань. Кращі запилювачі: Цацанська Лепотійка, Емпрес, Герман.
Перший урожай: на 4-й рік після посадки.

відсутня на складі

post_line

Чачанська Найболє

найболє

ЧАЧАНСКА найбільш — сорт створений у колишній Югославії. Плоди дозрівають на початку вересня, дуже великі, близько 60 гр., Сині, м’якоть соковита, смачна, кісточка відділяється легко. Сорт скоростиглий, урожайний, плодоносить щорічно. Сорт самобесплодний, запилюється пилком Стенлі, Чачанска Лепотіка та інших сортів угорського типу. Дерево сильноросле,

відсутня на складі

post_line

Кабардинська 

Кабардинська

Кабардинська-сорт середнього строку достигання (15—20 серпня). Плоди великі (40—50 г), кулясті, синього кольору з густим пруїновим нальотом. М’якуш зеленого кольору, соковита, волокниста, відмінного смаку, кісточка вільно відділяється від м’якуша. Вирізняється серед інших сортів стабільною урожайністю та стійкістю до хвороб і шкідників.

відсутня на складі

post_line

Венгерка звичайна

Prunus domestica

Венгерка- пізнього періоду дозрівання, плоди середнього розміру, неправильної яйцевидної форми, темно-фіолетові з густим світло-синім  нальотом. Шкірочка товста, пружно-щільна. М’якоть зеленувата з жовтими прожилками, пружна, помірної соковитості, з кисло-солодким присмаком, плоди добре зберігаються, транспортабельні. Рослина морозостійка.

ціна 70,0 грн.  (відкрита коренева система)