Яблуні

Яблуні

Яблука були улюбленим фруктом стародавніх греків, римлян, вони символізували любов. Для стародавніх кельтів з’їсти яблуко означало отримати знання предків і, в результаті, безсмертя .

Саме яблуко було мірою багатьох речей, і коли в середньовічній Європі з’являвся черговий заморський «фрукт», його насамперед порівнювали з яблуком: помідор, наприклад, удостоївся честі прозватися «золотим яблуком», а картопля   всього лише «чортовим». Яблуко брало участь у людській історії так несподівано, що подекуди ми про це навіть не підозрюємо. Наприклад, йому ми зобов’язані появою губної помади (до речі, її назва походить саме від французького pomme — «яблуко»): відомий кардинал Рішельє дуже любив запах стиглих яблук, і одного разу попросив аптекаря приготувати з них мазь для губ.

За підрахунками учених, сьогодні яблуневі сади займають на землі п’ять мільйонів гектарів (значно більше всіх інших фруктів!), при цьому ближче до Півночі дев’ять дерев з кожних десяти плодових — це яблуні. (ВІКІПЕДІЯ)

Вирощуємо саджанці яблуні в контейнерах, зимова прививка. Саджанці висаджені в 2-х літрові контейнера у професійний  субстракт з додаванням  добрив Осмокот 4-6 місячної дії, будь-яких сортів на замовлення на підщепах М-9, М-26, ММ-106, Р-60в будь-якому поєднанні на заказ. В наявності холодильник для зберігання …Виберіть підкатегорію